fbpx
Pirkinių krepšelis

No products in the cart.

Apie mus

Aukščiausia kokybė

Parduodami tik aukščiausios kobybės ir gerai žinomų pasaulines simpatijas užkariavusių prekinių ženklų drabužiai.

Naujausios technologijos

Užtikrinkite sau ir savo vaikams šiltas rankas ir pėdas esant kad ir -30 laipsnių! Su naujausiomis drabužių ir avalynės technologijomis tai labai paprasta!

Ilgametė praktika

Asortimente esantys ir jūsų šiluma bei komfortu besirūpinantys prekiniai ženklai skaičiuoja daugiau nei 100 metų istoriją.

Skandinaviškas požiūris į oro sąlygas

Būdami aistringi lauko entuziastai, žinome, kokius reikalavimus gamta gali kelti sportininkams, žygeiviams ar visiems, kas tiesiog mėgsta leisti laisvalaikį lauke. Mes taip pat žinome, kad jeigu mūsų parduodami drabužiai gali atlaikyti skandinaviškas oro sąlygas, tada jie tikrai gali susidoroti ir su blogu oru čia. Ne veltui sakoma, jog nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga.

Mūsų asortimente galima rasti gerai žinomus skandinaviškus prekinius ženklus, tokius kaip Helly Hansen, Reima, Didriksons. Šie prekiniai ženklai turi šalčio atsparumo technologijas, kurios padeda nesušalti, net kai lauke spaudžia -30 laipsnių šaltukas.

Renkamės prekiauti tik kokybiškais ir laiko patikrintų gamintojų produktais. Pvz. Vienas garsiausių pasaulyje vaikiškų lauko drabužių gamintojų Reima, rūpinasi, kad jūsų vaikai nesušaltų ir nesušlaptų jau nuo 1944 m., o Didriksons gyvuoja jau nuo 1913m.. Tikime, kad tik tinkami drabužiai gali padėti mėgautis laisvalaikiu praleidžiamu lauke. Todėl kviečiame visus išbandyti skandinavišką požiūrį į orą, kai drabužiai leidžia jaustis super komfortiškai, nepaisant jokių oro sąlygų!

diriksons istorija

Apsilankykite mūsų parduotuvėje

Čia jūsų laukia žymiausių gamintojų drabužiai bet kokioms oro sąlygoms